2021.02.17.

Karma és Dharma. Mérlegelés idejét éljük. Ismét. Az egyed által a közbe betöltött energia, és a közös energiatérből kivett energia közötti eltérés rendezésére kezdődött el.

Ezen belül a családi közös karma.

Ezen belül pedig az apai és anyai terhek átöröklése és visszarendezése lehetséges ezekben a napokban.

Általában tologatjuk a terheinket a családon belül, ha nehéznek találjuk. Tudattalanul tesszük legtöbb esetben. Ezzel az a gond, hogy az tudja megoldani, oldani, aki létrehozta a karmát. Ezért térünk vissza oldásoknál előző életekbe, vagy a múlt emlék lenyomataiba. Azért is tologatjuk, mert nem érezzük magunkénak. Vagy, mert nagyon félünk. Vagy mert önzőek vagyunk és kényelmesek.

De valakinek valahogy rendeznie kell. Ha a genetikai öröklődésben hozzánk kerül a feladat és megoldó kulcs, akkor a mi feladatunk.

Az egyik  kérdés az, hogy mi van akkor, ha már nem él.

Azt már tudjuk, hogy a halál után az eltávozott nehéz érzései energia formában jelen vannak az élők körül. Ha az élő beengedi, magába fogadja, akkor az élő tudatára hat az elhunyt energiája. Ez lehet tanító, segítő, és lehet egy idő után teher, vagy eluralkodhat az élő felett. Attól függően, hogy milyen volt az eltávozott személyisége. Vagy a megoldandó feladat elutasítása az élőtől.

A mai segítő kép nagyon egyszerű. Ugyanakkor energetikailag nem könnyű.

Hívjuk magunk elé szüleinket úgy, hogy a családi láng, tűz körül álljunk. Van, aki csak egy gyertyaként látja, van aki máglyarakásként, vagy egy tálban, védetten.

Adjuk vissza azokat a terheket, amelyek nem hozzánk tartoznak. Csak ránk kerültek gyermekként vagy felnőttként bármiért is. Kérjük, hogy vegyék vissza. És adjuk vissza. Kérjük, hogy adják ők is tovább az ősök felé.

Mindenki a saját karmáját és annak terhét rendezze.

Lehet nem szeretnék elfogadni, de tudjunk róla, hogy a rendezés idején az ilyen kérések energia törvényként érvényesülnek és végrehajtódnak. De ki kell mondani. Kérni kell.

Ebben az esetben olyasmi se jusson eszünkbe, hogy “beteg szegény nem tehetek rá több terhet”. Ne mártírkodjunk, csak próbáljuk megoldani az elakadt energiákat.

Könnyen lehet, hogy az ő betegségének alapja, hogy elvettük a feladatát.

Száz szónak is egy a vége. Tegyünk valamit a szabadságunkért. Lelkünk szabadságáért. Amit csak mi tehetünk meg.

2 gondolat erről: „2021.02.17.

  1. Kedves Ėvi? Hat szerintem en kaptam boven es koszonom ezt az irasodat is, meg a multkori kerdesemre a valaszodat es Omahet is. Elolvasom mindig csak az utobbi idoben olyan nehezkes irnom, nem csak ide, es nem tudom miert sokszor van hogy irok aztan visszatorlom. Ilyen martirkodosan hogy ugyan kit erdekel mit irok meg mi van velem ( En magam is tudom hogy ez itt nem igaz es felismerem mert anyam volt hasonlo en pedig vegkepp nem szeretnem ezt a gondolkodasmodot megismetelni) Oldani fogom kodolassal is a szuloktol megoroklott megoldatlan karmakat . Szerintem ez is nagy konnyebbseget fog hozni az eletembe . Koszonm az uj tudast ? mi az a Dharma?

    1. A dharma tartalmazza életünk feladatait. Én magamban egy globális karmának látom. Igazságok, kötelességek a nagy egész felé. Adósságok, túladakozások. A helyünk az univerzális energiatérben a vállalásainkkal, tapasztalatainkkal.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

1 + tíz =