2018.02.13.

A tegnapi nap önértékelési igazodásainak elsődleges lenyomata a két lapocka közötti helyen található.

Olyan a szimbolikája, mint a frigyláda. Aki nem ezt látja, őnála még változásokra van szükség, hogy alakuljon ez a forma. Sok-sok évvel ezelőtt, amikor először megmutatták ezt a pontot a testünkön, egy kopott, faládát láttam csupán magamban, aminek a tetejét alig lehetett felnyitni. Másoknál is figyeltem, és a ládika változása pontosan mutatta az értékrend tisztulását. Amikor megnyílik a láda teteje, akkor őserő áramlik át a Túloldalról.

/ A Grál szimbólum is hasonló a testünkben./

Ebből formálódik tovább  ma az oldások rendje.

Torok csakra és a váll csakrák. És továbbra is a tüdő tere.

A tüdő tere jelképezi a sorsunkban belakott teret. Mennyi életterületet töltünk fel lendülettel, és ez milyen minőségű. Mit és mennyit hozunk fel a belső világunkból, és hogyan adjuk a külvilág felé, hogy anyaggá, lehetőséggé formálódjon.

A Torok csakra, ahogyan ezt kifejezzük, kivezetjük a külvilág felé.  A mód, a mérték és az érték kifejezője.

Mikor, hogyan és miért.

A váll mindennek a következménye. Elég sok fémes, vagy megkövült minta rejtőzhet a vállban, amely nem engedi a megvalósítást.

Az itt rejtőző párkapcsolati minták nem elég rugalmasak a másik nem felé. Nem adják át kellően önmagukat, vagy túlzottan átadják magukat.

Bizalmatlanság vagy kiszolgáltatottság. Ezért túlcselekszik, vagy nem cselekszik valamelyik fél.

És itt fontos a torok csakrában rejlő mérték és érték kifejezés. Ahogy a másik nem felé fordulok, ahogy motiválom, ahogy kifejezem az ő értékét. De ehhez előbb tudnom kell a saját valós értékemet.

Ma ezekre a pontokra figyeljünk, itt történnek változások.

Bővebben írnék most a Rendfenntartó minták jelenlétéről.

A fizikai világban, ami megjelenik, az a közös emberi tudat belső világából vetítődik ki. A fizikai világ rendőrsége, katonasága, tűzoltósága, vagyis a rendfenntartó erők, a mentális tér rendfenntartó mintáiból formálják meg önmaguk. Az embereken keresztül átjövő tiszta energia olyan lesz, amilyen az ember önmaga, és aszerint fogja megvalósítani, amilyen az ő értékrendje, amilyen a hitvilága, amilyenek az elvei.

Mindig, minden korszakban születnek olyan emberek, akik képviselik a tiszta univerzális rendet. nem feltétlen lesznek rendőrök.

A rendfenntartó energiával bíró egyed tudja a sorsok szövésének titkát, tudja, miképpen kell az aura mintákat rendbe tenni, mi kapcsolódik mihez és mikor ahhoz, hogy a világ épülését szolgálja.

Ezt szolgálták régen a bárdok, a druidák, a táltosok és minden olyan valódi látnoki képességekkel bíró egyed, aki átlátta az egész működésének a rendjét és volt hozzá rendező ereje.

Ez igen nagy felelősség, felmérhetetlenül nagy. A mostani időszakban, aki ilyen erővel bír, a saját sorsában keményen megtanulja, hogy mit miért nem szabad. Egy pillanatnyi gyengeséggel hol fog pusztulást okozni a világa számára.

Egykoron az ilyen embereket betörték valami mód, hogy a hatalmat szolgálják. Emberként létezni azt is jelenti, hogy van gyenge pontja mindenkinek. Egy rendfenntartót uralni, komoly hatalom.

Az ő számára pedig maga a pokol és iszonyú nagy karma, ha elvéti a lépést.

Hogy miért is írok most róluk?

Régebben használtam azt a kifejezést, hogy Végrehajtók.

A Rendfenntartó női mintája észleli a problémát, átlátja a megoldást, a férfi minta pedig a végrehajtó, a megoldó, amely pontosan tudja mit mikor és miért. Ők együttműködve tökéletesek és pontosak. Sokszor dolgoznak külön, amely csak félmunka, vagy pedig tévútra viszi a sorsot.

Csak akkor cselekedhetnek, ha az ő jogkörükön nem lép túl a megoldás. De az észlelés és megoldás keresés mindig az ő dolguk.

Ha nincs közöttük bizalom és együttműködés, hanem a „én jobb vagyok”, „nem bízom benned” működik, akkor nem tudnak sorsot rendezni.

Minden testben van ilyen pár. Van, akinél csak a saját sorsára hat, van, akinél nagyobb léptékű, városnyi emberiség, országnyi, vagy földnyi, vagy ennél nagyobb egységekre képes hatni a rendfenntartó erőivel.

Ez azon múlik, hogy ez a fajta lélekmintája milyen nagyságú. A lélekminták mérete pedig az idővel kapcsolódik össze.

A nagy rendfenntartó mintával rendelkezők már letisztultak annyira, hogy az átlátó képességük fegyelme komoly erőt képes képviselni.

Képesek együttműködni a Bírói, Gyógyítói, Tanítói mintákkal.

Amelyek hasonlóan működnek, mint amit leírtam a rendfenntartó mintákról.

Éppen ezért tudom mondani ismét, hogy kérjétek a Rendfenntartók munkáját. Önmagatokon belüli ilyen mintákon keresztül nagyobb rendfenntartó mintákhoz tudtok kapcsolódni, és ők nagyobb egységekhez rendezik a sorsotokat.

A rendfenntartó mintáknak van egy sajátosságuk. Hasonló a svasztikához, de mégsem olyan. Vélhetően az emberek a pontatlanság miatt nem tudtak a hatalomhoz végleg hozzá jutni.

Azt gondolom mára mindent leírtam, amit tudnunk kell, hogy jól formáljuk tovább belső terünket.

 

 

2 gondolat erről: „2018.02.13.

  1. Mostani álmom, mert akárhogy probáltam nem elaludni délután rámtört az ólmos fáradtság.
    Az uj villanykapcsolo a szobai, a kezemben maradt mert kiderült a régi még mindig alatta volt. Valahogy a kezembe került a nagy előszobai tükör is de most nem butorlapon volt ahogy eredetileg hanem egy szép piros alapon, az asztalra tettem. Boltba indultam sötétben hóban sárban,papucsban zokniban és sárga gumikeztyüvel a kezemen, nekifutottam a hegyen és lent játszótér volt, sok mászóka szines csövekből. Megint csak lebegtem és azokba kapaszkodva lendültem tovább.

    1. A villanykapcsoló szimbolikája, a rávilágítani valamire. Egy helyzetre. A régi fényében nem látszódott a valódi helyzet. Az előszoba tükör egy alap tükröződés. Az alap tükröződés olyan világba nyit át, ami az eredeti minta, vagy hozzá közeli. A tükrök megmutatnak rólunk olyan részleteket, amit muszáj tudnunk a sorsunk változásához. Boltba menni, kell az energia. De hogy energiához jussál, át kell kellned nehézségeken. Van benne visszahúzó erő, irigység, rugalmatlanság. A lent játszótér a mi világunkat jelképezi, a hegyre menet, pedig keresni a valóságot.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

8 − 7 =